Kokybiški ir stilingi užuolaidų karnizai | Iksforma

Kokybiški ir stilingi užuolaidų karnizai išskirtiniam namų interjerui

Šiuolaikiški užuolaidų karnizai – ne tik funkcionali bei praktiška, tačiau taip pat ir stilinga namų interjero detalė. Kaip teigia UAB ,,Iks Forma“ specialistai, užuolaidų karnizai yra svarbūs planuojant bet kurių naujų namų interjerą ar siekiant atnaujinti esamą. Šiandien užuolaidų karnizų rinka – labai plati, gausi įvairių tipų, skirtingų stilių, spalvų kt. gaminių, todėl kiekvienas savo namams gali atrasti patraukliausią variantą. Dizainerių teigimu, tinkamai parinkti aukštos kokybės, stilingi užuolaidų karnizai padeda sukurti išskirtinį bei estetiškai patrauklų būsto dizainą.

Karnizai užuolaidoms: plati įvairovė suteikia galimybę kurti unikalų namų interjerą

Karnizai užuolaidoms paprastai skirstomi į tris rūšis: lubinius karnizus, sieninius karnizus ir elektrinius karnizus. Užuolaidų karnizai pasirenkami atsižvelgiant į individualius poreikius bei derinant juos su užuolaidų, baldų ar tam tikrų interjero detalių spalvomis.

Lubiniai karnizai. Lubiniai karnizai, kaip pasufleruoja pavadinimas, yra tvirtinami prie lubų. Skirtingai nuo pasirinkto ilgio, lubiniai karnizai gali būti montuojami virš lango arba per visas lubas. Lubiniai karnizai optiškai šiek tiek padidina patalpą, taip sukurdami didesnės erdvės iliuziją. Pakabinus užuolaidas, atrodo, tarsi šios prasidėtų nuo lubų. Dėl šios priežasties lubiniai karnizai puikiai tinka mažoms patalpoms.

Dar vienas lubinių karnizų pasirinkimo pranašumas yra unikalus jų tvirtinimo būdas: montuojant juos nesimato jokių papildomų tvirtinimo elementų, todėl taip patalpoje sukuriamas lengvumo įspūdis. Be to, aukštos kokybės lubiniai karnizai puikiai atlaiko ne tik dienines, bet ir masyvias naktines užuolaidas. Lubinius karnizus nesudėtinga montuoti, nuo jų lengva nuimti ar užkabinti užuolaidas.

Namų interjero kūrėjus džiugina neribotos karnizų užuolaidoms pasirinkimo galimybės: priklausomai nuo norimų kabinti užuolaidų skaičiaus, lubinius karnizus galima rinktis iš skirtingo bėgelių skaičiaus, pvz.: jei kabinama viena užuolaida, užteks viengubo karnizo, o norint pakabinti dienines, naktines ir daugiau užuolaidų, gali prireikti net ir trigubo karnizo.

Sieniniai karnizai. Šio tipo karnizai gali būti montuojami dvejopai: prie šoninių sienų arba prie sienos virš lango. Sieniniai karnizai – klasikinis, iš mados neišeinantis sprendimas, idealiai tinkantis didelėms erdvėms. Modernaus dizaino karnizai užuolaidoms tobulai dera prie šiuolaikiško namų stiliaus.

Sieninių karnizų neįmanoma nepastebėti. Siekiant langus paversti išskirtiniu namų akcentu, sieniniai karnizai – puikus pasirinkimas. Be to, ant sieninių karnizų nesunkiai galima tvirtinti ir įvairius priedus užuolaidoms: karnizų laikiklius, antgalius, žiedų segtukus, užuolaidų kablius ir kt.

Elektriniai karnizai. Elektriniai karnizai – tai inovatyvi karnizų sistema šiuolaikiškiems, stilingiems namams. Ant elektrinių karnizų gali būti kabinamos bet kokio audinio, tekstūros, dizaino užuolaidos: tai suteikia kambariui rafinuotumo ir leidžia atrasti unikalių interjero išbaigtumo sprendimų. Elektriniai karnizai, kartu su motorizuota užuolaidų sistema – universalus pasirinkimas praktiškiems namams, kuriuose dera aukščiausio lygio komfortas, elegancija ir funkcionalumas.

Ieškantys ilgaamžių, patvarių, išskirtinio dizaino karnizų užuolaidoms, gali pasižvalgyti po internetinės parduotuvės www.iksforma.lt prekių asortimentą arba apžiūrėti gyvai ir išsirinkti reikiamus gaminius fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Jau 25 metus veiklą plėtojantis užuolaidų salonas UAB „Iks Forma“ prekiauja tik kruopščiai atrinktais gaminiais bei savo klientams siūlo aukščiausios kokybės, šiuolaikiškas interjero tendencijas atitinkančią produkciją.

Dušo užuolaidų karnizai – praktiška interjero detalė, kurianti jaukumą vonios kambaryje

Nors dušo užuolaidų karnizai ir vonios užuolaidos labiau atlieka praktinę – siekiant užtikrinti asmeninę higieną bei apsaugoti vonios kambarį nuo tekančio vandens, – jie taip pat atlieka ir dekoratyvinę funkciją – kuria jaukumą bei unikalų vonios kambario stilių. Dėl šių priežasčių dušo užuolaidų karnizai turėtų būti ne tik kokybiški bei patvarūs, bet taip pat ir estetiškai atrodantys.

Vonios kambario plotas gali būti įvairaus dydžio, pavyzdžiui, izoliuotas nuo tualeto arba sujungtas su juo. Tačiau investuojant net ir ne itin didelį biudžetą, dušo užuolaidų karnizai gali padėti dekoruoti bet kokio dydžio erdvę. Įvairių tipų dušo karnizai gali padėti atrasti netikėtų, unikalių interjero sprendimų.

  • Tiesūs dušo užuolaidų karnizai. Šis užuolaidų karnizų tipas – vienas populiariausių. Jis suteikia galimybę padalinti patalpą į dvi funkcines dalis. Be to, tiesus dušo užuolaidų karnizas gali būti nesudėtingai tvirtinamas bet kokiame aukštyje.
  • Kampinis dušo užuolaidų karnizas. Šis karnizo variantas puikiai tinka nestandartinio dydžio voniai atskirti.
  • Pusapvaliai ir U formos dušo užuolaidų karnizai. Tokio tipo karnizai patogūs naudoti bei labai dera prie bendro pusapvalės ar apvalios vonios dizaino.

Asimetriški dušo užuolaidų karnizai. Šie karnizai gali būti montuojami nestandartinės formos vonios kambariuose. Dėl unikalios formos, asimetriški dušo užuolaidų karnizai gali būti tvirtinami ir standartinės formos vonios kambariuose, siekiant juos paversti patalpos akcentu.

Aliumininiai, plastikiniai ir lubiniai užuolaidų karnizai bėgeliai: privalumai ir trūkumai

Užuolaidų karnizai bėgeliai – viena svarbiausių užuolaidų karnizų sistemos dalių. Užuolaidų karnizai bėgeliai dažniausiai būna plastikiniai ir aliumininiai, taip pat siūlomi inovatyvūs lubiniai užuolaidų karnizai bėgeliai, tvirtinami kartu su elektriniais karnizais.  

Plastikiniai užuolaidų karnizai bėgeliai – maždaug prieš dešimtmetį buvęs ypač populiarus pasirinkimas. Bene didžiausias šių užuolaidų karnizų ir bėgelių privalumas – plati spalvinė gama, lengvai derinama prie bet kokio interjero. Tačiau jau kuris laikas plastikinių užuolaidų karnizų bėgelių sprendimas nebėra toks populiarus, kadangi nėra patvarus ir ilgaamžis. Dar vienas plastikinių užuolaidų karnizų bėgelių minusas – šie gali greitai pagelsti ir prarasti estetinę išvaizdą.

Aliuminio profilio užuolaidų karnizų bėgeliai pasižymi plačiomis pritaikymo galimybėmis, yra lengvi, patvarūs bei tinkantys įvairiems interjerams. Be to, iš jų galima išlenkti bet kokį kampą. Nuo aliumininių bėgelių nesunkiai slankiojamos užuolaidos, o, esant poreikiui, lengvai nuimamos ir vėl užkabinamos. Tačiau tokio tipo bėgeliai turi keletą trūkumų: labai ilgus juos sudėtinga transportuoti ir jie yra šiek tiek brangesni, nei plastikiniai.

Lubiniai užuolaidų karnizai bėgeliai, tvirtinami kartu su elektrinių užuolaidų karnizų sistema – funkcionalus pasirinkimas praktiškiems žmonėms. Lubiniai užuolaidų karnizai bėgeliai gali būti montuojami kartu su elektriniu varikliu. Ant tokio tipo užuolaidų karnizų bėgelių gali būti kabinamos praktiškai bet kokios užuolaidos, kadangi šie bėgeliai yra itin patvarūs ir atlaiko bet kokį svorį. Motorizuotos užuolaidos valdomos išmaniai – nuotoliniu būdu, naudojantis pulteliu. Elektrinių karnizų varikliai gali būti maitinami arba baterijomis, arba nuo įprasto kištukinio lizdo. Turbūt vienintelis lubinių užuolaidų karnizų bėgelių minusas – kad variantas su baterijomis yra šiek tiek brangesnis, tačiau kartu ir patogesnis, jei netoliese nėra elektros lizdo.

Užuolaidų karnizai – nepakeičiamas bet kurios namų erdvės atributas. Kokybiški, elegantiško dizaino užuolaidų karnizai tampa ilgalaike ir praktiška investicija. UAB ,,Iks Forma“ klientams siūlo išskirtinio stiliaus užuolaidų karnizus bei jų priedus. Ieškančius unikalių interjero sprendimų, užuolaidų salonuose dirbantys ilgametę patirtį sukaupę profesionalūs dizaineriai konsultuoja interjero stiliaus klausimais, taip pat padeda skoningai suderinti dekoro elementus, taip siekdami sukurti nesikartojančias individualias detales. Esant poreikiui, užuolaidų salonas taip pat vykdo ir didmeninius užsakymus internetu bei parduoda užuolaidų karnizus, užuolaidų ir kt. audinius namų interjerui urmu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *