Lovatiesės | Stilingas miegamojo dekoras | Iksforma

Lovatiesės: kaip išsirinkti praktišką ir stilingą miegamojo dekoro akcentą?

Lovatiesės – tai itin universalus bei praktiškas tekstilės gaminys, galintis atnaujinti pabodusį kambario interjerą ir apsaugoti lovas ar čiužinius nuo dulkių bei kitų nešvarumų. Dėl šios priežasties verta žinoti, kaip išsirinkti nepriekaištingą lovatiesę, tapsiančią nepamainoma interjero dalimi. UAB ,,Iks Forma“ dizaino specialistai pateikia naudingų patarimų kaip išsirinkti praktišką bei stilingą lovatiesę savo miegamajam.

Lovatiesės: naudingi patarimai, padėsiantys išsirinkti

Lovatiesės – tai itin funkcionali interjero detalė, kurianti jaukumą namuose bei padedanti apsaugoti lovas, čiužinius ir patalynę nuo įvairių nešvarumų. Tačiau visais šiais lovatiesės teikiamais privalumais galima džiaugtis tik tada, kai ji yra pasirinkta tinkamai. Plačioje gaminių pasiūloje nepriekaištingą lovatiesę Jums padės išsirinkti keletas naudingų dizaino specialistų patarimų.  

  • Rinkdamiesi lovatiesę, skirkite dėmesį kokybei. Kokybė yra vienas reikšmingiausių kriterijų renkantis bet kokius gaminius, tarp jų ir lovatieses. Rinkitės patikimo, rinkoje gerai žinomo gamintojo ar pardavėjo siūlomas lovatieses, kurios yra pasiūtos iš aukštos kokybės medžiagų. Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog pasirinkote patvarias ir ilgai tarnaujančias lovatieses.
  • Prieš įsigydami lovatiesę, žinokite savo lovos dydį. Rinkoje siūlomos lovatiesės gali būti skirtingų dydžių arba pasiūtos individualiai atsižvelgiant į Jūsų lovos matmenis. Vis tik, kad ir kokią lovatiesę planuojate rinktis, visuomet rekomenduojama atsižvelgti į savo lovos dydį. Galite rinktis lovatiesę, kuri užkloja Jūsų lovą iki pusės, arba itin elegantišką variantą – lovatiesę, kuri siekia grindis. Tokia lovatiesė padės Jums sumaniai paslėpti bet kokius daiktus, esančius po lova.
  • Iš anksto apgalvokite, kokius lovatiesės audinius rinksitės. Apsvarstykite, iš kokio audinio pasiūtą lovatiesę rinksitės: medvilnės, poliesterio ar kt. Rinkdamiesi bet kokį audinį lovatiesei siūti, iš anksto įvertinkite jo pagrindines savybes bei priežiūros ypatumus. Be to, siekdami, kad Jūsų pasirinkta lovatiesė džiugintų akis ne vienerius metus, rinkitės tik aukštos kokybės, patvarius audinius, kurie lėčiau dėvisi ir ilgainiui nekeičia savo estetinės išvaizdos. Taip pat skirkite ypatingą dėmesį lovatiesės audinio pasirinkimui tuo atveju, jei esate alergiškas kuriai nors konkrečiai medžiagai, pavyzdžiui, poliesteriui, vilnai ar kt.
  • Rinkdamiesi lovatiesę, apžvelkite esamą miegamojo interjerą. Renkantis lovatieses, taip pat rekomenduojama apžvelgti miegamojo kambaryje vyraujantį interjerą. Verta žinoti, kad lovatieses galima derinti tiek prie baldų, užuolaidų, tiek prie sienų spalvų ar kt. interjero detalių. Tačiau, norint sukurti išties unikalią miegamojo erdvę, naudinga žinoti keletą lovatiesių derinimo taisyklių. Pavyzdžiui, jei Jūsų kambario interjere vyrauja daug įvairiausių raštų, jame dailiai atrodys vienspalvė lovatiesė. Tačiau jei norisi, kad miegamajame būtų gyvesnis akcentas, tokiu atveju rekomenduojama rinktis ryškesnių spalvų, raštuotą arba margą lovatiesę.
  • Renkantis lovatiesę, verta atsižvelgti į jos priežiūros ypatumus. Didelė tikimybė, jog lovatiesės bus naudojamos gana dažnai, todėl labai svarbu palaikyti jų švarą. Siekiant išvengti papildomų rūpesčių, patariama rinktis lovatieses, kurios nereikalauja ypatingos priežiūros, pavyzdžiui, gali būti skalbiamos įprasta skalbimo mašina. Prieš naudojant bet kurį lovatiesės priežiūros būdą – skalbimą, cheminį valymą, lyginimą ar kt., – visuomet reikėtų perskaityti ant gaminio etiketės esančią informaciją.

Ieškančius unikalaus dizaino lovatiesių sprendimų, jau 25 metus veiklą plėtojanti UAB ,,Iks Forma“ maloniai kviečia pasižvalgyti po internetinę parduotuvę www.iksforma.lt. Čia siūlomi baldiniai audiniai prisidės prie jaukaus bei stilingo jūsų miegamojo interjero kūrimo. Atvykti ir apžiūrėti gyvai lovatiesių bei kitų audinių galite užuolaidų salonuose, įsikūrusiuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Esant poreikiui, ilgametę patirtį sukaupusių salonuose dirbančių dizaino specialistų komanda pakonsultuos Jus stiliaus klausimais bei padės atrasti reikiamus audinius.

Medvilninės lovatiesės ir pagrindinės savybės, dėl kurių verta jas pasirinkti

Medvilninės lovatiesės – vienas populiariausių lovų užtiesalų variantų. Iš natūralaus audinio – medvilnės – pasiūtos lovatiesės yra daugelio pasirenkamos dėl pluošto turimų privalumų. Tad kodėl verta rinktis medvilnines lovatieses?

  • Medvilninės lovatiesės pasižymi patvarumu. Medvilninės lovatiesės – puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems kokybę bei ilgaamžiškumą. Medvilninės lovatiesės yra patvarios bei atsparios dilimui.
  • Medvilninės lovatiesės – lengvai prižiūrimos. Medvilninės lovatiesės nereikalauja ypatingos priežiūros: paprastai jas galima skalbti įprasta skalbimo mašina.
  • Medvilninių lovatiesių kaina nėra labai aukšta. Medvilninės lovatiesės, priešingai nei daugelis kitų elegantiškai miegamojo interjere atrodančių lovatiesių, nėra itin brangios. Pavyzdžiui, UAB ,,Iks Forma“ savo klientams užtikrina puikų medvilninių lovatiesių ir kt. lovatiesių kainos bei kokybės santykį.
  • Plati medvilninių lovatiesių dizainų įvairovė. Skirtingi medvilninių lovatiesių gamintojai ir pardavėjai siūlo itin platų įvairių spalvų, stilių, raštų ir kt. lovatiesių pasirinkimą.

Dvipusės lovatiesės – idealus pasirinkimas vertinantiems funkcionalumą ir praktiškumą

Dvipusės lovatiesės – puikus sprendimas tiems, kas vertina funkcionalumą ir praktiškumą. Verta žinoti, kad abi dvipusės lovatiesės pusės gali būti dailintos įvairiais raštais arba viena lovatiesės pusė būti vienspalvė, kita – raštuota. Atsižvelgdami į savo asmeninius poreikius, galite naudoti pasirinktą lovatiesės pusę. Pagrindiniu dvipusės lovatiesės privalumu tampa tai, jog kai jos dizainas Jums pabosta, tiesiog apvertę lovatiesę greitai ir lengvai be jokių papildomų išlaidų galite atnaujinti savo miegamojo interjerą.

Dar vienas dvipusės lovatiesės privalumas – ji gali būti naudojama kaip pakaitinis tekstilės gaminys. Pavyzdžiui, jei netikėtai išpurvinote vieną lovatiesės pusę ir neturite galimybių greitai jos išskalbti, vėlgi – paprasčiausiai apverskite lovos užtiesalą. Taigi, pasirinkdami dvipusę lovatiesę, Jūs už vieną kainą galite įsigyti du skirtingus gaminius.

Lovatiesės internetu – greitas, patogus būdas atrasti reikiamus miegamojo tekstilės gaminius

Žmonėms, taupantiems laiką, lovatiesės internetu – greitas ir patogus būdas atrasti bei išsirinkti reikiamus gaminius. UAB ,,Iks Forma“ internetinėje svetainėje www.iksforma.lt bei fizinėse parduotuvėse, įsikūrusiose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – galite atrasti itin platų bei nuolat atnaujinamą įvairių spalvų, stilių, raštų, matmenų, storių ir kt. lovatiesių pasirinkimą. Įmonė savo klientams siūlo tik kruopščiai atrinktų gamintojų gaminius.

Užuolaidų salonas UAB ,,Iks Forma“ nuolat palaiko itin didelį prekių kiekį, todėl užtikrina, kad savo užsakymą gausite itin greitai. Lovatiesių audinius įmonė tiekia tiek privatiems interjerams, tiek parduotuvėms bei dizaineriams. Įmonė užtikrina patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Esant poreikiui, profesionali įmonėje dirbančių dizainerių komanda, vykdanti projektus ne tik ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, ne tik pakonsultuos Jus rūpimais klausimais, bet ir padės išsirinkti tinkamiausią lovatiesę miegamajam, sukursiančią išties jaukią atmosferą namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *