Užuolaidų salonas | Į ką atkreipti dėmesį? | Iksforma

Užuolaidų salonas: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Užuolaidos – nedidelė, tačiau labai svarbi kiekvienų namų interjero detalė. Užuolaidos ne tik suteikia namams jaukumo, elegancijos, tačiau taip pat padeda apsaugoti gyventojų privatumą. Dėl šių priežasčių svarbu ne tik išsirinkti tinkamas užuolaidas, bet ir atkreipti dėmesį į užuolaidų salono pasirinkimą. Šiomis dienomis veikia ne vienas užuolaidų salonas, kuris siūlo didelę skirtingų užuolaidų audinių, stilių bei priedų užuolaidoms įvairovę, tačiau kaip išsirinkti patikimą pardavėją, šalia teikiantį dar ir kokybiškas, profesionalias paslaugas? UAB ,,Iks Forma“ specialistai apžvelgia svarbiausius aspektus, kuriais vadovaujantis užuolaidų salono paieškos taps kur kas paprastesnės.

Užuolaidų salonas Vilnius: rinkitės saloną, siūlantį itin plačią užuolaidų audinių įvairovę

Renkantis užuolaidų saloną, bene svarbiausiu aspektu tampa tai, jog visi užuolaidų audiniai būtų vienoje vietoje. Savo namuose kuriantiems jaukią ir visų gyvenamų erdvių tarpusavyje derančią aplinką prireiks ne vienos rūšies užuolaidų: užuolaidų miegamajam, virtuvei, svetainei, vaikiškų užuolaidų ir kt., todėl kiekvieną kartą bėgioti iš vienos prekybos vietos į kitą tikrai nenorėsite. Dėl šios priežasties verta pasirinkti tą užuolaidų saloną, kuris gali pasiūlyti visapusišką prekių asortimentą.

Jau 25 metus veiklą plėtojanti UAB ,,Iks Forma“ savo klientams siūlo itin plačią išskirtinio dizaino, stilingų, aukštos kokybės užuolaidų audinių ir kt. gaminių įvairovę. Užuolaidų salonas Vilniuje – pagrindinė įmonės bazė – bene didžiausias visoje Lietuvoje. Rinkoje gerai žinomam užuolaidų salonui Vilniuje dėl didžiulės apimties žinomi ir patikimi vardai yra suteikę jų atstovavimo teises, pvz.: Gonzalo Ferri. Užuolaidų salone Vilniuje gausu užuolaidų audinių ir kitų prekių, nuolat palaikomų vienoje vietoje, taigi klientams siūlomi geriausi gamybos terminai Lietuvoje.

Ieškančius išskirtinio dizaino užuolaidų sprendimų, UAB ,,Iks Forma“ maloniai kviečia pasižvalgyti po internetinę parduotuvę www.iksforma.lt ir išsirinkti unikalius užuolaidų audinius jaukiems, stilingiems namams. Atvykti ir apžiūrėti gyvai užuolaidų bei kitų audinių galite užuolaidų salone Vilniuje bei kituose didžiuosiuose šalies miestuose – Kaune ir Klaipėdoje.

  • Dieninės užuolaidos. Stilingos dieninės užuolaidos namams: kruopščiai atrinktas ir platus skirtingų stilių bei spalvų asortimentas leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti jam labiausiai patinkantį variantą.
  • Naktinės užuolaidos. Elegantiškos, prašmatnios bei naujausias mados tendencijas atitinkančios naktinės užuolaidos ir jų audiniai – lūkesčius įgyvendinantį sprendimą atras net ir patys išrankiausi.
  • Vaikiškos užuolaidos. Itin platus užuolaidų audinių pasirinkimas, nustebinsiantis tiek mažus vaikučius, tiek vyresnius paauglius.
  • ,,Blackout“ audiniai. Užuolaidų salone Vilniuje, kituose miestuose, taip pat ir internetinėje parduotuvėje rasite daugiau nei 40 „Blackout“ (dengiančių 97 proc. šviesos) ir daugiau nei 50 „Dimout“ rūšių stilingų audinių (dengiančių 70–90 proc. šviesos).
  • Nedegūs audiniai. Sertifikuota produkcija, pagaminta iš nedegios medžiagos, kuri ypač padidina saugumo lygį. Iš nedegios medžiagos pasiūtos užuolaidos – ne tik praktiškas, tačiau taip pat ir nesunkiai prie įvairaus patalpų dizaino pritaikomas pasirinkimas tiek viešbučių, tiek teatrų bei scenų užsklandoms, tiek ir privatiems namams.
  • Lauko audiniai. Stilingi užuolaidų audiniai, atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams: vandeniui, vėjui ir saulei, kurie puikiai tiks papuošti lauko terasą, pavėsinę ar kitą norimą vietą.
  • Vonios užuolaidų audiniai. Aukštos kokybės neperšlampantys vonios užuolaidų audiniai, pritaikomi tiek individualiems interjerams, tiek dideliems objektams (SPA, viešbučiams ir kt.).

Užuolaidų salonas Kaunas: rinkitės saloną, turintį platų interjero elementų pasirinkimą

Planuojant atnaujinti savo namų stilių ar kuriant jį visiškai naują, didelė tikimybė, jog reikės ne tik užuolaidų, tačiau taip pat ir kitų audinių ar įvairių interjero akcentų. Pavyzdžiui, įsigyjant užuolaidas, tikriausiai reikės ir karnizų, o, siekiant sukurti prabanga alsuojantį interjerą, audinius norėsis padailinti ir užuolaidų priedais. Bus ypač patogu, jei Jūsų pasirinktas užuolaidų salonas Kaune ar kituose šalies miestuose savo prekių asortimente turės daugelį reikalingų prekių: užuolaidų, karnizų ar net baldinių audinių, prie kurių neretai yra derinamos užuolaidos. Taigi patariama rinktis užuolaidų saloną, galintį pasiūlyti itin platų skirtingų interjero elementų pasirinkimą: tokiu būdu sutaupysite laiko, nes nereikės važinėti iš vienos prekyvietės į kitą, ieškant reikalingų gaminių namams.

Dar vienas platų asortimentą turinčio užuolaidų salono Kaune bei kitur privalumas – galimybė vietoje derinti įsigyjamus interjero elementus tarpusavyje. Turėdami bendro namų stiliaus viziją, pasirinktame užuolaidų salone gaminius galėsite apžiūrėti gyvai ir nuspręsti, ar vienas ar kitas elementas tinka Jūsų namų interjerui.

UAB ,,Iks Forma“ užuolaidų salonas Kaune, taip pat Vilniuje ir Klaipėdoje, savo klientams siūlo įsigyti ne tik užuolaidų, tačiau taip pat ir aukštos kokybės, patvarių karnizų: lubinių, sieninių ir išmanių elektrinių. Minimalistiniai tradiciniai, stilingi modernūs karnizai – pagal kiekvieno poreikius, lengvai pritaikomi prie bet kokio interjero. Kadangi sandėliuose nuolat palaikomas didelis prekių kiekis, klientų patogumui, užuolaidų salone Vilniuje, užuolaidų salone Kaune ir užuolaidų salone Klaipėdoje karnizus galima atsiimti iš karto.

Planuojantiems atnaujinti baldų išvaizdą, užuolaidų salonas Kaune, taip pat Vilniuje ir Klaipėdoje, pristato žinomų prekės ženklų madingiausias, išskirtines gobelenų bei veliūro kolekcijas ir garantuoja aukštą bei patikrintą baldinių audinių kokybę.

Užuolaidų salonas Klaipėda: rinkitės saloną, galintį suteikti specialistų konsultacijas

Planuojant namų interjerą, neretai iškyla įvairiausių klausimų: kokius audinius geriau pasirinkti, ar vienokie ar kitokie atspalviai dera tarpusavyje ir kt. Nepasiklysti pasirinkimų kelyje gali padėti tik profesionalių dizainerių ar kitų specialistų konsultacijos. Dėl šios priežasties, ieškant užuolaidų salono Klaipėdoje, Vilniuje ar Kaune, patariama rinktis tą užuolaidų saloną, kuris gali didžiuotis tarpusavyje glaudžiai bendradarbiaujančia profesionalia, ilgametę patirtį sukaupusių specialistų komanda. Didžiuosiuose užuolaidų salonuose dirbantys specialistai ne tik galės atsakyti į rūpimus klausimus, bet taip pat padės sumodeliuoti sudėtingiausius tekstilės gaminius nuo paprastų užuolaidų iki mechaninių, vertikalių stogo dekoracijų, atsižvelgę į interjero subtilumus ir kiekvieno kliento poreikius.

Ieškantiems išties profesionalias paslaugas teikiančio užuolaidų salono, patariama pasidomėti, su kokiais klientais anksčiau yra dirbę salono specialistai. Verta paminėti, kad patikimas, rinkoje gerai žinomas užuolaidų salonas Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose, dirbęs tiek su privačiais klientais, tiek su viešbučiais, SPA ir kt., neabejotinai užtikrins aukščiausio lygio aptarnavimą.

UAB ,,Iks Forma“ projektus vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl sukaupta ilgametė tarptautinė patirtis leidžia klientams teikti plataus spektro bei aukštos kokybės paslaugas. Bene didžiausias Lietuvoje užuolaidų salonas yra prisidėjęs prie ,,Hilton“ Rygoje ir ,,Hilton Garden“ Vilniuje, ,,Moxy by Marriot“ Kaune, ,,Autograph by Marriot“ Bukarešte, ,,Ambertonas“ Palangoje, Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Anykščiuose bei kt. patalpų apipavidalinimo projektų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *