Audiniai užuolaidoms | Audinių rūšys | Iksforma

Skirtingos audinių rūšys – skirtingiems poreikiams

       

      Tinkamai parinktos užuolaidos – neatsiejamas kiekvieno interjero elementas, kuris suteikia galimybę jaustis patogiai tiek saulėtą dieną, tiek siekiant visiškos tamsos miegant. Norint pasiekti geriausią užtamsinimą arba estetiškumą, reikalingi aukštos kokybės audiniai užuolaidoms.

 

Dieniniai

   Tokie audiniai dažniausiai būna šviesūs, o pastaruoju metu madingi – natūralūs, žemės, medienos atspalvio, dekoruoti geometriniais raštais, augaliniais motyvais. Taip pat vis dar dažnai besirenkamas ilgis – beveik siekiantis grindis. Tokios užuolaidos kiekvienam kambariui suteikia jaukumo ir stilingumo.

 

Naktiniai

   Norite, kad Jūsų miegas būtų itin saldus ir kokybiškas? Nepamirškite pasirūpinti aukštos kokybės naktinėmis užuolaidomis, kurios padeda palaikyti tamsą kambariuose bei apsaugo nuo pašalinių žmonių žvilgsnių.

 Priešingai nei dieniniai, naktiniai audiniai – tamsūs, tačiau kaip ir dieniniai – dažniausiai pasirenkami gan ilgi bei derantys prie kambario interjero.

 

Tarpiniai

     Šios rūšies gaminiai siuvami iš tankių audinių, kurie nėra visiškai permatomi, tačiau dažniausiai būna pakankamai šviesūs, kad į erdvę galėtų patekti reikiamas kiekis šviesos. 

   Tai puikus pasirinkimas, siekiantiems daugiau privatumo nei suteikia dieninės užuolaidos, tačiau nenorintiems gyventi visiškai tamsiame kambaryje.

106281566_1164987807200868_1090329323277752576_o

Dėmesys – vaikų kambariui

  Norite, kad ši namų erdvė būtų ne tik žaisminga, stilinga, bet ir funkcionali? Rekomenduojame atkreipti dėmesį į įvairiais raštais bei paveikslėliais išmargintas užuolaidas, ant kurių mažiau matosi nešvarumai. Be to, svarbu pasirinkti saugius gaminius, kurie nesukelia pavojaus vaikų sveikatai. Tokiu atveju nerekomenduojama rinktis audinių su papuošimais bei sunkių karnizų, kurie gali nukristi. 

   Taip pat, jeigu vaikas alergiškas, verčiau rinktis lengvai skalbiamus gaminius, nes tokiu būdu galima išvengti alergizuojančių dulkių kaupimosi.

95759505_3227378690606670_4352811357196779520_o (1)

 

     Aukštos kokybės ir patrauklios kainos užuolaidoms skirti audiniai papuoš kiekvieno namus. Tereikia išsirinkti norimos rūšies, spalvos, tekstūros gaminius ir džiaugtis atsinaujinusiu interjeru. Ieškote ilgaamžiškų prekių pigiau? Siūlome pasinaudoti ir audinių išpardavimu.