Scenos užuolaidos | Tinkamos užuolaidos scenai | Iksforma

Užuolaidos scenoms

Tinkamai parinkta scenos uždanga – vienas iš svarbių sėkmingo spektaklio, koncerto ar kito renginio elementų. Dažnai pasirenkamos užuolaidos scenoms pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, yra ilgaamžės ir kartais – atsparios ugniai.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis užuolaidas scenoms?

Masinių žmonių susibūrimų vietose svarbu užtikrinti aukšto lygio saugumą, kuris gali būti sustiprinamas su nedegių audinių užuolaidoms panaudojimu. Tokie audiniai – praktiškas pasirinkimas ir gali būti atsparūs ugniai savaime arba padaromi pasitelkiant specialias chemines medžiagas. Taip pat rekomenduojama, kad užuolaidos būtų pagamintos iš storų bei sunkių audinių, nes jie yra mažiau peršviečiami, kas ypač svarbu scenose vykstantiems pasirodymams.

Dar vienas, dėmesio vertas aspektas – užuolaidų spalva ir tekstūra, kuri turi derėti prie scenos bei interjero stiliaus. Be to, didesnis patogumo lygis gali būti pasiekiamas pasirinkus tokius gaminius, kurių valdymo mechanizmas – nesudėtingas, o audiniai nuo jo skalbimui ar valymui nuimami nesunkiai.

Ieškote aukštos kokybės užuolaidų scenai? Prieš pirkdami, pasinaudokite mūsų patarimais, o jei turite pageidavimų, atsižvelgsime į kiekvieną iš jų.

Suteikite renginio dalyviams ir žiūrovams galimybę mėgautis scenos stebuklais!