Stilingi ir modernūs karnizai | Iksforma

Individualus pritaikymas

   Užuolaidų karnizai gali ne tik atlikti praktinę funkciją, bet taip pat būti ir puiki patalpos interjero detalė. Būtent tokių karnizų, kurie būtų ne tik patikimi ir patvarūs, tačiau tuo pačiu stilingi ir išvaizdūs, rasite mūsų įmonėje. Tiekiame platų karnizų asortimentą, kuris atitiks kone kiekvieno kliento poreikius. Konsultuojame ir padedame išsirinkti reikiamus karnizus bei jų priedus. Sužinokite daugiau ir nepraleiskite progos įsigyti trūkstamų interjero detalių už priimtiną kainą.
image-04-05-20-12-11
image-05-05-20-05-19

Platus interjero detalių asortimentas

    Mūsų prekių asortimente be karnizų dar atrasite romanečių, bėgelių, užuolaidų, audinių užuolaidoms, taip pat įvairių priedų karnizams (laikiklių, antgalių ir t.t.) ir daugybę kitų puošnaus interjero kūrimui skirtų prekių. 

   Visos šios interjero detalės puikiai tiks tiek namuose, tiek įvairiuose biuruose, salonuose. Pristatome itin platų interjero prekių asortimentą, todėl pas mus rasite tiek seno klasikinio stiliaus, tiek modernių karnizų, skoningai perteikiančių skirtingų spalvų gamą, ypač įvairius juodos, baltos bei auksinės spalvų atspalvius.

 Karnizų kaina

     Kadangi vykdome didmeninę prekybą didelėmis apimtimis, galime pasiūlyti geriausias karnizų ir užuolaidų audinių kainas rinkoje. Tiksli karnizų kaina priklauso nuo konkrečios prekės rūšies, gamintojo, parametrų, savybių ir kitų veiksnių. Prekiaujame karnizais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, esame atlikę interjero apipavidalinimo darbus žymioms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Mūsų įmonės specialistų patyrimas bei ilgametis darbas leidžia užtikrinti geriausius karnizų ir kitų detalių pasirinkimus bei aukštos kokybės interjero kūrimo paslaugas.

Individualus pritaikymas

    Karnizai ir kitos detalės yra specialiai pritaikomos pagal Jūsų nurodytą dydį bei patalpos išmatavimus. Atvykę meistrai tinkamai sumontuoja reikiamo dydžio detales, todėl klientams niekuo nereikia rūpintis patiems. Esant poreikiui, siūlome pasinaudoti konsultacija ir kreiptis pagalbos į mūsų specialistus, kurie padės išsirinkti reikiamas interjero detales pagal Jūsų poreikius, už prieinamą ir kokybę atitinkančią kainą.

   Išvaizdūs, modernūs, kokybiški ir stilingi karnizai už geriausias rinkoje kainas! Teikiame platų pasirinkimą, padedame skoningai įkurti patalpas, todėl garantuojame visokeriopą bei profesionalią pagalbą visuose etapo žingsniuose – nuo pirminio pasirinkimo iki galutinio įgyvendinimo.

 

Karnizų katalogai