Elektriniai karnizai: ką svarbu žinoti? | Iksforma

Elektriniai karnizai: ką svarbu žinoti?

Elektriniai karnizai – šiuolaikiška modernių, išmanių namų sistema, kurią pastaruoju metu renkasi vis daugiau naujakurių. Inovatyvūs elektriniai karnizai atranda vietą įvairių stilių namų erdvėse dėl itin lengvo valdymo, praktiškumo, funkcionalumo bei kitų turimų naudingų privalumų. UAB „Iks Forma“ specialistai įvardija svarbiausius aspektus, kuriuos naudinga žinoti apie elektrinius karnizus.

Elektriniai lubiniai karnizai: pagrindiniai privalumai, išskiriantys juos iš kitų karnizų

Modernūs, aukštos kokybės elektriniai lubiniai karnizai turi daug privalumų, kurie jiems suteikia pranašumą prieš tradicinius užuolaidų karnizus.

Elektriniai karnizai – patvarūs, aukštos kokybės bei tarnaujantys ilgą laiką. Elektriniai karnizai, priešingai nei dauguma tradicinių karnizų, pasižymi ypatingu patvarumu ir tarnauja ilgą laiką. Elektriniai karnizai – puikus pasirinkimas vertinantiems kokybę bei ilgaamžiškumą. Šiuolaikiški elektriniai karnizai išlaiko net iki 60 kg svorį, todėl ant jų galite kabinti net ir itin sunkaus audinio užuolaidas.

Elektriniai karnizai patogiai valdomi. Elektriniai karnizai yra praktiškas pasirinkimas išmaniems namams. Vienas pagrindinių privalumų – elektriniai karnizai yra itin lengvai valdomi išmaniajame telefone (naudojant mobiliąją programėlę), naudojant pultelį ar išmaniojo namo sistemą internetu vos vienu paspaudimu.

Elektriniai karnizai yra funkcionalūs. Verta paminėti, kad elektriniai karnizai pasižymi ypatingu funkcionalumu. Pavyzdžiui, prijungus išmanius oro temperatūros ir saulės jutiklius, galima automatizuoti langų uždengimo įrenginius atsižvelgus į oro temperatūrą arba saulės lygį.

Be to, esant poreikiui, ant elektrinių karnizų pakabintas užuolaidas galite lengvai atitraukti ar užtraukti, taip pat nustatyti ir tarpinę jų padėtį. Automatizuota elektrinių karnizų sistema suteikia galimybę patogiai valdyti viso namo užuolaidas. Dar vienas elektrinių karnizų privalumas – galite pasirinkti norimą laiką, kurio metu motorizuotos užuolaidos atsitrauks ar užsitrauks pačios, net jei ir nesate namuose.

Elektriniai karnizai veikia tyliai ir neerzinančiai. Nors daugumos elektrinių įrenginių ar kitų elektrinių prietaisų skleidžiami variklių garsai dažnai erzina, tačiau elektriniai karnizai veikia itin tyliai ir neskleidžia nemalonių garsų.

Elektriniai karnizai turi išmanią kliūties išvengimo technologiją. Svarbu paminėti dar vieną elektrinių karnizų privalumą – elektriniai karnizai yra visiškai saugūs naudoti, nes turi išmanią kliūties išvengimo technologiją, kuri, užuolaidoms pasiekus kliūtį, automatiškai sustabdo variklių veikimą. Ši moderni sistema leidžia apsaugoti motorizuotų užuolaidų audinius bei pačią elektrinių karnizų sistemą.

Elektriniai karnizai turi lankstų profilį. Elektriniai karnizai iš kitų karnizų išsiskiria dar ir tuo, jog turi lankstų profilį. Šis elektrinių karnizų privalumas suteikia galimybę sukurti unikalių ir dar niekur nematytų interjero sprendimų. Verta paminėti, kad elektrinių karnizų profilį galite lenkti dideliu lanku ar net 90 ° kampu. Pasirinkę elektrinius karnizus, galėsite lengvai suformuoti norimas puslankio ar rato elektrinių karnizų formas ir taip pritaikyti jas esamame interjere.

Elektriniai karnizai gali būti naudojami ir kaip tradiciniai. Patogu tai, jog, atsitikus nenumatytoms situacijoms, pavyzdžiui, dingus elektrai, elektrinius karnizus galite naudoti ir kaip įprastus karnizus.

Elektriniai karnizai dera prie bet kokios erdvės interjero. Naudinga žinoti, kad elektriniai karnizai lengvai priderinami prie bet kokio stiliaus erdvės interjero: klasikinio, modernaus, skandinaviško ir kt. Elektriniai karnizai pasižymi itin plačiomis dizaino variacijomis, todėl gali tapti unikalia namų interjero detale. Elektriniai karnizai bet kokiam kambariui suteikia elegancijos bei sukuria prabangos įspūdį.

Elektriniai lubiniai karnizai gali vizualiai padidinti erdvę. Kadangi elektriniai lubiniai karnizai, kaip ir tradiciniai lubiniai karnizai, yra tvirtinami arčiau lubų, jie gali vizualiai padidinti erdvę. Dėl šios priežasties elektrinius lubinius karnizus patariama rinktis tiems, kurių kambarys yra žemomis lubomis: taip pakabintos motorizuotos užuolaidos neapsunkins patalpos ir suteiks jai daugiau erdvės.

Elektriniai karnizai tinka ir namų, ir viešoms erdvėms. Svarbu paminėti, kad elektriniai karnizai yra tinkami naudoti ne tik namuose, tačiau taip pat ir viešose erdvėse. Elektriniai karnizai jau kuris laikas pasirenkami tiek teatro salėse, ofisuose, arenose ir kt. vietose.

UAB ,,Iks Forma“ elektriniai užuolaidų karnizai – moderniems ir išmaniems namams

Aukštos kokybės, stilingi ir funkcionalūs elektriniai užuolaidų karnizai – tai vieni pagrindinių UAB ,,Iks Forma“ parduodamų gaminių. Bene didžiausias užuolaidų salonas Lietuvoje siūlo savo namų erdvę papuošti moderniais ir praktiškais elektriniais užuolaidų karnizais. Internetinėje svetainėje www.iksforma.lt ir fiziniuose užuolaidų salonuose, įsikūrusiuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, – atrasite elektrinius užuolaidų karnizus pagal kiekvieno poreikius.

UAB ,,Iks Forma“ savo klientams siūlo 3 skirtingų rūšių elektrinius užuolaidų karnizus, pasižyminčius skirtingomis savybėmis.

  • Somfy“ Glydea Ultra – šis elektrinis užuolaidų karnizas veikia ypač tyliai (38 dBA) ir užtikrina tolygų užuolaidų judėjimą bei didelę traukiamąją galią. Elektrinio užuolaidų karnizo traukiamoji galia – iki 60 kg. Šį elektrinį užuolaidų karnizą, pagal poreikį, galima valdyti jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu, nustačius laikmatį.
  • Movelite – šis elektrinis užuolaidų karnizas traukia motorizuotas užuolaidas iki 10 m pločio ir iki 35 kg svorio. Elektrinį užuolaidų karnizą galima valdyti jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu, nustačius laikmatį.
  • Iks“ Silent motor – tyliai veikiantis šio elektrinio užuolaidų karnizo motoras (35 dBA) užtikrina tolygų motorizuotų užuolaidų judėjimą. Traukiamoji elektrinio užuolaidų karnizo galia – iki 50 kg. Elektrinį užuolaidų karnizą, atsižvelgiant į individualius poreikius, galima patogiai valdyti jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu, nustačius laikmatį.

Svarbu paminėti, kad visi elektriniai užuolaidų karnizai bei atskiros jų dalys gali būti skirtingų spalvų. Į visus su elektriniais užuolaidų karnizais susijusius klausimus Jums atsakys patyrę ir ilgametę patirtį sukaupę UAB ,,Iks Forma“ užuolaidų salonuose dirbantys gaminių konsultantai ar vadybininkai. Taip pat visais rūpimais klausimais galite pasikonsultuoti ir telefonu ar el. paštu internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais.

Elektriniai karnizai užuolaidoms ir motorizuotos užuolaidos – komforto ir elegancijos dermė

Reikėtų paminėti, kad elektriniai karnizai tvirtinami kartu su specialiomis motorizuotomis užuolaidomis. Elektriniai karnizai užuolaidoms ir motorizuotos užuolaidos – puikus sprendimas tiems, kurie ieško dermės tarp aukščiausio lygio komforto, elegancijos ir praktiškumo.

Užuolaidų salonas UAB ,,Iks Forma“ savo klientams siūlo itin platų bei nuolat atnaujinamą kruopščiai atrinktų įvairių spalvų, stilių, tekstūrų, raštų ir kt. užuolaidų asortimentą. Naujausias interjero tendencijas atitinkančios užuolaidos neabejotinai padės kiekvienam susikurti unikalų bei prabanga dvelkiantį bet kokio stiliaus namų įvaizdį.

Motorizuotos užuolaidos taip pat patiks tiems, kas vertina funkcionalumą. Pasirinkę motorizuotas užuolaidas, galėsite itin paprastai kontroliuoti šviesos srauto paskirstymą ir mikroklimatą, kas padės gerokai sumažinti papildomas išlaidas bei taip sutaupyti.

Elektriniai karnizai – nepamainoma šiuolaikiškų namų dalis. Jei ieškote kokybiškų, patvarių ir madingų elektrinių karnizų, apsilankykite internetinėje parduotuvėje www.iksforma.lt arba fizinėse UAB ,,Iks Forma“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ir atraskite savo namams tinkamiausią interjero dekoro elementą. Esant poreikiui, profesionalūs užuolaidų salonuose dirbantys dizaineriai pakonsultuos bei padės atrasti reikiamus elektrinius karnizus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *