Audiniai užuolaidoms | Unikalus erdvės dizainas | Iksforma

Kokie audiniai užuolaidoms tinkamiausi skirtingoms langų uždangoms siūti?

Užuolaidos – išskirtinė bet kokio stiliaus namų puošmena. Dėl šios priežasties ir audiniai užuolaidoms turėtų būti pasirenkami skiriant ypatingą dėmesį. Renkantis audinius užuolaidoms, daugeliui bene svarbiausiu klausimu tampa audinių skirtingų tipų užuolaidų siuvimui pasirinkimas. Kad būtų lengviau apsispręsti, kokius gaminius geriausia pasirinkti, UAB ,,Iks Forma“ dizaino specialistai apžvelgia skirtingas audinių rūšis, tinkamiausias naktinėms ir dieninėms užuolaidoms siūti, bei pagrindines jų savybes.  

Stilingi bei praktiški audiniai naktinėms užuolaidoms  

Kokybiškas miegas, unikalus erdvės dizainas ir apsaugotas privatumas – tai svarbiausi dalykai, kuriuos užtikrina audiniai naktinėms užuolaidoms. Audiniai naktinėms užuolaidoms ne tik pagyvina bet kokio stiliaus patalpos dizainą, tačiau taip pat yra sukurtos pirmiausia tam, jog užtamsintų erdvę. Naktinės užuolaidos padeda reguliuoti į kambarį patenkančios šviesos kiekį, todėl audiniai naktinėms užuolaidoms dažniausiai būna tamsesnių atspalvių (visgi, kaskart keičiantis interjero tendencijoms, sparčiai populiarėja ir originalus užuolaidų sprendimas – šviesūs audiniai naktinėms užuolaidoms).  

Skirtingų stilių, spalvų, raštų ir kt. audinių naktinėms užuolaidoms įvairovė – labai plati, tad kaip atrasti geriausius langų uždengimų sprendimus nepriekaištingam namų interjerui sukurti? UAB ,,Iks Forma“ dizaineriai įvardija populiariausias audinių naktinėms užuolaidoms rūšis, kurias galite apžvelgti internetinėje parduotuvėje www.iksforma.lt arba apsilankę ,,Iks Forma“ užuolaidų salonuose Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. 

 • ,,Blackout“ audiniai. Tai – nepermatomi, saulės spinduliams nepralaidūs audiniai užuolaidoms su putplasčiu, specialiai sukurti naktinėms užuolaidoms siūti, nes puikiai sulaiko šviesą ir jos nepraleidžia. Blackout audiniai užuolaidoms visiškai blokuoja saulės spindulius. ,,Blackout“ audinys, naudojant specialią dangą iš nugarinės audinio pusės, dengia mažiausiai 97 proc. šviesos. „Blackout“ audinio užuolaidos puikiai tiks ten, kur reikia visiškos tamsos, pavyzdžiui, viešbučiuose, sporto arenose, teatruose ar kt. 
 • ,,Dimout“ audiniai. Tai, kaip ir minėti ,,Blackout“, – nepermatomi, saulės spinduliams nepralaidūs audiniai su putplasčiu, specialiai sukurti naktinėms užuolaidoms siūti, nes puikiai sulaiko šviesą ir jos nepraleidžia. ,,Dimout“ audiniai apsaugo nuo saulės spindulių, praleisdami tik labai mažą jų kiekį. „Dimout“ audiniai suteikia 70–90 proc. tamsos. Kai saulės aktyvumas stipriausias, ,,Dimout“ užuolaidos šiek tiek švytės. Šios užuolaidos puikiai tinka kambariuose, kur per intensyvūs saulės spinduliai tampa problema, trukdydami miegoti ar apšviesdami televizoriaus ekraną. 
 • Velvetas. Velvetas, dar kitaip vadinamas aksomu ar barchatu, – tai vienas populiariausių naktinių užuolaidų audinių. Velveto audinys išsiskiria savo prabangia išvaizda bei švelniu, maloniu liesti paviršiumi. Velvetinės naktinės užuolaidos suteikia erdvei jaukumo bei elegancijos. Verta žinoti, kad velvetas labai gerai blokuoja šviesą. 
 • Poliesteris. Tai – ypatingas sintetinis audinys, pagamintas iš polimerų pluošto. Poliesteris yra itin atsparus dėvėjimuisi, lengvas, gerai išlaiko estetinę išvaizdą, nesiglamžo, be to, yra lengvai prižiūrimas bei greitai išdžiūva. Dėl šių savybių poliesteris dažnai pasirenkamas naktinėms užuolaidoms siūti.  
 • Medvilnė. Ši natūrali medžiaga, tikriausiai, labiausiai žinoma kaip gerai praleidžianti orą. Iš medvilnės pasiūtos naktinės užuolaidos – kur kas lengvesnės už poliesterio užuolaidas. Medvilninės užuolaidos labai dera ne tik klasikiniame, bet ir moderniame interjere. Taip pat naudinga žinoti, kad iš medvilnės pasiūtos užuolaidos – praktiškos bei lengvai prižiūrimos. Be to, medvilnės audinys tinkamas ne tik naktinėms, bet ir dieninėms užuolaidoms siūti. 
 • Viskozė. Viskozė – tai audinys, kuris yra dažnai maišomas su kitais audiniais, pavyzdžiui, PES, poliesteriu ir kt., kad geriau išlaikytų savo formą. Viskozės audinys – elastingas, švelnus, lengvai krintantis. Viskozė yra tvirta ir ilgaamžė, todėl naktinės užuolaidos, kurių sudėtyje yra šio audinio, – kokybiškos bei tarnaujančios ne vienerius metus.  

Išskirtiniai audiniai užuolaidoms Vilniuje stilingoms dieninėms užuolaidoms siūti 

Audiniai užuolaidoms Vilniuje – svarbus bene kiekvienų namų interjero dekoro elementas, padedantis iš dalies apsaugoti kambarius nuo pašalinių žvilgsnių ir tiesioginių saulės spindulių bei suteikiantis patalpoms jaukumo. Stilingos dieninės užuolaidos sukuria harmoningą interjerą, be to, tampa elegantiška namų puošmena. 

UAB ,,Iks Forma“ dizaineriai apžvelgia kelias populiariausias audinių dieninėms užuolaidoms rūšis, kurias galite apžvelgti internetinėje parduotuvėje www.iksforma.lt arba atvykę į ,,Iks Forma“ užuolaidų salonus didžiuosiuose šalies miestuose – Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje. 

 • Organza. Tai – lengvas, permatomas, nuostabaus grožio audinys, pagamintas iš plonų siūlų. Iš organzos pasiūtos dieninės užuolaidos suteikia namams išskirtinumo, jaukumo bei nepriekaištingos elegancijos. Iš šio audinio pasiūtos užuolaidos yra universalios ir gali būti derinamos su bet kokiu kitu audiniu, taip pat yra atsparios blukimui. Organzos audinys pasižymi tvirtumu, todėl iš jo pasiūtos dieninės užuolaidos džiugins akis ne vienerius metus. 
 • Nedegūs audiniai. Tai – specialūs sertifikuoti audiniai, pagaminti iš nedegių medžiagų. Užuolaidos, pasiūtos iš nedegių audinių – aukštos kokybės, patvarios, o, svarbiausia, – užtikrinančios maksimalų saugumą. Iš nedegių audinių pasiūtos užuolaidos – ne tik praktiškas, tačiau taip pat ir nesunkiai prie įvairių erdvių dizaino pritaikomas sprendimas tiek viešbučių, tiek scenų bei teatrų užsklandoms, tiek ir privatiems namams. 
 • Poliesteris. Poliesterio audinys, kaip ir naktinėms užuolaidoms, yra gana populiarus pasirinkimas dieninėms užuolaidoms. Tiesa, skiriasi tik poliesterio spalvos, nes dieninėms užuolaidoms siūti dažniau pasirenkami šviesesnių atspalvių audiniai. Be to, iš poliesterio siuvamos lengvesnės, plonesnės dieninės užuolaidos.  

 

Audiniai užuolaidoms internetu – patogus būdas apžvelgti bei išsirinkti reikiamus gaminius 

Nenuostabu, kad audinių užuolaidoms internetu pasirinkimas daugeliui gali tapti nelengva užduotimi, kadangi nesudėtinga pasiklysti tarp itin plataus siūlomų gaminių asortimento, kuriame vyrauja tiek daug įvairių spalvų, rūšių, raštų ir atspalvių audinių. Nėra abejonių, jog taip kiekvienas siekia sukurti išties išskirtinį namų įvaizdį.   

Jau 25 metus veiklą plėtojanti UAB „Iks Forma“ maloniai kviečia klientus atvykti apžiūrėti audinių užuolaidoms ir kitų audinių į salonus didžiuosiuose šalies miestuose – Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose yra didžioji dalis įmonės prekiaujamų gaminių. Klientų patogumui, audiniai užuolaidoms internetu – www.iksforma.lt. ,,Iks Forma“ užuolaidų salonuose – plati bei nuolat atnaujinama skirtingų audinių naktinėms, dieninėms ir kt. užuolaidoms įvairovė. Čia kiekvienas galės atrasti gražiausius užuolaidų audinius unikaliam bet kokio stiliaus namų interjerui sukurti:  

 • audinius dieninėms užuolaidoms; 
 • audinius naktinėms užuolaidoms; 
 • audinius vaikiškoms užuolaidoms; 
 • ,,Blackout“ ir ,,Dimout“ audinius naktinėms užuolaidoms; 
 • nedegius audinius; 
 • audinius lauko užuolaidoms; 
 • audinius vonios užuolaidoms; 
 • ir daugelį kitų audinių užuolaidoms. 

Ieškantiems išskirtinių interjero sprendimų, užuolaidų salonuose dirbantys bei ilgametę patirtį sukaupę profesionalūs dizaineriai konsultuoja įvairiais dizaino klausimais, taip pat padeda skoningai suderinti skirtingas dekoro detales, taip siekdami sukurti nesikartojančius, individualius elementus.  

Esant poreikiui, UAB „Iks Forma“ taip pat vykdo ir didmeninius užuolaidų bei kitų audinių internetu užsakymus – parduoda audinius urmu. UAB ,,Iks Forma“ gaminiai tiekiami Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir kitų šalių interjero tekstilės salonams. Įmonė taip pat siūlo išskirtines užsakymų sąlygas interjero tekstilės salonams, dizaineriams ir architektams, o susisiekus, atvyksta bei gyvai pristato savo parduodamą produkciją. Įmonė užtikrina patogų prekių pristatymą Lietuvoje bei užsienyje.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *