Naktinės užuolaidos | Kokybiškas miegas | Iksforma

Naktinės užuolaidos: užuolaidų audiniai ir dizainerių patarimai renkantis

Naktinės užuolaidos – svarbi kiekvienų namų interjero detalė. Naktinės užuolaidos sukuria subtiliai prabangų, elegantišką bet kurios erdvės dizainą, taip pat namus paverčia jaukumo oaze. Be to, naktinės užuolaidos padeda užtikrinti kokybišką miegą bei apsaugo gyventojų privatumą. Naktinės užuolaidos paprastai pasirenkamos ilgesniam laikui, todėl išsirinkti tinkamas gali būti išties nelengva. UAB „Iks Forma“ dizaino specialistai apžvelgia pagrindinius audinius, tinkančius naktinėms užuolaidoms siūti, bei pateikia naudingų patarimų, kaip išsirinkti tobulas naktines užuolaidas jaukiems namams.

Tamsios naktinės užuolaidos: audiniai, tinkantys skirtingų namų erdvių užuolaidoms

Tamsios naktinės užuolaidos, kaip ir kitos užuolaidos, yra siuvamos iš įvairaus stiliaus, tankio, svorio ir kt. audinių. Naktinių užuolaidų audiniai pasižymi savitomis savybėmis, todėl iš įvairių audinių pasiūtos naktinės užuolaidos gali būti pritaikomos skirtingose namų erdvėse. Prieš įsigyjant audinius tamsioms naktinėms užuolaidoms ar kitoms naktinėms užuolaidoms siūti, naudinga žinoti, kuo vieni audiniai skiriasi nuo kitų – taip bus paprasčiau atrasti reikiamas medžiagas.

  • ,,Blackout“. Tai nepermatomas, saulės spinduliams nepralaidus audinys su putplasčiu. Šis audinys yra sukurtas specialiai užuolaidoms siūti, nes puikiai sulaiko saulės šviesą ir jos nepraleidžia (dengia mažiausiai 97 proc. saulės šviesos). Iš „Blackout“ audinio pasiūtos užuolaidos puikiai tiks ten, kur reikia visiškos tamsos, pavyzdžiui: viešbučiuose, sporto arenose, teatruose ar bet kuriose kitose vietose.
  • ,,Dimout“. Šis audinys apsaugo nuo saulės spindulių, praleisdamas itin mažą jų kiekį (dengia 70–90 proc. saulės šviesos). Kai saulės aktyvumas stipriausias, iš ,,Dimout“ pasiūtos naktinės užuolaidos šiek tiek švyti. Šios užuolaidos puikiai tinka kambariuose, kur per daug intensyvūs saulės spinduliai tampa problema, trukdydami miegoti ar apšviesdami televizoriaus ekraną.
  • Polisteris. Šis audinys yra ypatingai tvirtas bei ilgaamžis. Poliesteris yra ganėtinai tankus ir nepraleidžia saulės šviesos, todėl yra labai tinkamas tamsioms naktinėms užuolaidoms siūti.
  • Moltonas – tai abipus šiauštas medvilninis audinys. Iš moltono pasiūtas naktines užuolaidos idealiai tinka naudoti kaip akustinę uždangą (pavyzdžiui, scenose), skirtą pašalinti atgarsį. Moltonas – saugus audinys, nes yra nedegus.
  • Velvetas – minkštas, švelnus, malonus liesti audinys. Iš velveto pasiūtos naktinės užuolaidos atitinka naujausias interjero tendencijas. Velvetinės naktinės užuolaidos suteikia prabangos bei jaukumo svetainei, miegamajam ar kitai namų erdvei.
  • Kiti audiniai. Naktinėms užuolaidoms siūti be abejo gali būti pasirenkami ir kiti audiniai, pavyzdžiui: satinas, šilkas, linas ir kt. Jei nesate tikri, kokį audinį geriausia pasirinkti ar kokio galutinio rezultato tikėtis, pasikonsultuokite su užuolaidų salone dirbančiais specialistais – jie padės išsirinkti geriausią variantą.

Ieškančius unikalaus dizaino užuolaidų sprendimų, jau 25 metus veiklą plėtojanti UAB ,,Iks Forma“ maloniai kviečia pasižvalgyti po internetinę parduotuvę www.iksforma.lt ir išsirinkti išskirtinius naktinių užuolaidų audinius jaukiems, elegantiškiems namams. Atvykti ir apžiūrėti gyvai naktinių užuolaidų audinių galite užuolaidų salonuose, įsikūrusiuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Esant poreikiui, ilgametę patirtį sukaupę salonuose dirbantys dizaineriai pakonsultuos stiliaus klausimais bei padės atrasti reikiamus audinius.

Šviesios naktinės užuolaidos puikiai dera prie tamsesnio namų interjero

Šviesios naktinės užuolaidos – ne itin dažnas, tačiau unikalus užuolaidų pasirinkimas. Ir nors šviesios naktinės užuolaidos, priešingai nei tamsios naktinės užuolaidos, tik iš dalies apsaugo privatumą bei kambarį nuo ryškių saulės spindulių, jos gali tapti praktišku sprendimu, kai nesinori visiškai užtemdyti pasirinktos erdvės, pavyzdžiui, svetainės.

Dizaino specialistų teigimu, šviesios naktinės užuolaidos suteikia kambario interjerui lengvumo pojūtį. Siekiant sukurti išskirtinį namų stilių, iš šviesesnių atspalvių audinių pasiūtas naktines užuolaidas patariama rinktis toms patalpoms, kurių interjeras yra tamsus. Spalvos, kontrastuojančios tarp naktinių užuolaidų ir kitų kambario interjero detalių, subtiliai papildys viena kitą bei suteiks erdvei unikalumo bei prabangos dvelksmo.

Naktinės vaikiškos užuolaidos: svarbi stiliaus, praktiškumo ir funkcionalumo dermė

Naktinės vaikiškos užuolaidos atlieka kur kas daugiau funkcijų nei įprastos užuolaidos. Naktinės vaikiškos užuolaidos ne tik puošia mažųjų erdvę, bet taip pat apsaugo ir vaikų kambario privatumą. Dėl šių priežasčių renkantis naktines vaikiškas užuolaidas svarbu išlaikyti balansą tarp stiliaus, praktiškumo bei funkcionalumo.

Bene svarbiausias aspektas renkantis naktines vaikiškas užuolaidas – saugumas. Ne paslaptis, kad mažyliai žaisdami labai mėgsta slėptis už užuolaidų, todėl taip gali netyčia jas nutraukti. Vaikų kambaryje, ypač mažamečių, dizaino specialistai rekomenduoja kabinti trumpesnes naktines užuolaidas: jos atrodys žaismingai ir estetiškai, tačiau kartu nesukels jokio pavojaus Jūsų vaikams. Naktinės vaikiškos užuolaidos taip pat turėtų būti siuvamos be ilgų juostelių, virvelių, kutų ir kt. kabančių priedų, kad vaikas žaisdamas negalėtų jų apsisukti aplink kaklą.

Be to, rinkdamiesi užuolaidas, nepamirškite apgalvoti ir karnizų pasirinkimo. Interjero dizaineriai pataria vengti sunkių karnizų, kad šie, vaikui žaidžiant, netyčia neužkristų ir nesužalotų Jūsų mažylio.

Rinkdamiesi vaikiškas naktines užuolaidas, taip pat nepamirškite atsižvelgti ir į praktiškumą. Dizaineriai vaikų kambariui rekomenduoja rinktis tokias naktines vaikiškas užuolaidas, kurios būtų lengvai prižiūrimos ir paprastai valomos, kadangi vaikai gali dažnai jas ištepti.

Dar vienas ne ką mažiau svarbus kriterijus renkantis naktines vaikiškas užuolaidas – užuolaidų dizainas. Rinkdamiesi naktines vaikiškas užuolaidas, atsižvelkite į esamą vaikų kambario interjero stilių: sienų, baldų, kitų interjero elementų spalvas ir kt. Taip pat, prieš įsigydami vaikiškas užuolaidas, nepamirškite paklausti ir savo vaikų nuomonės – taip pradžiuginsite savo atžalas papuošdami jų miego ir poilsio erdvę mėgstamais herojais ar paveikslėliais.

Naktinės užuolaidos internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Naktinės užuolaidos internetu – greitas, paprastas bei patogus būdas atrasti reikiamus audinius. Platus įvairiausių raštų, stilių, medžiagų, spalvų ir kt. naktinių užuolaidų audinių asortimentas suteikia galimybę išsirinkti gaminius kiekvienam pagal skonį bei lengvai pritaikyti naktines užuolaidas prie bet kokio stiliaus namų interjero. Be to, žinodami, kokių matmenų ar dizaino naktinių užuolaidų Jums reikia, interneto platybėse galėsite išsirinkti bei įsigyti jau pasiūtas naktines užuolaidas ir sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.

Dar vienas naktinių užuolaidų internetu apsipirkimo privalumas – galimybė įsigyti didesnį užuolaidų audinių kiekį ir net sutaupyti pinigų. Verta žinoti, kad kai kurios internetinės parduotuvės siūlo išskirtines pirkimo sąlygas interjero tekstilės salonams, architektams, dizaineriams ir kt., todėl iš anksto pasidomėkite apie pasirinktos internetinės parduotuvės siūlomas galimybes.

Ieškantys išskirtinių, aukštos kokybės, stilingų naktinių užuolaidų, taip pat vaikiškų naktinių užuolaidų audinių, kviečiami pasižvalgyti po platų internetinės parduotuvės www.iksforma.lt užuolaidų asortimentą. Jei dvejojate, kokius naktinių užuolaidų audinius geriausia pasirinkti, kreipkitės į UAB ,,Iks Forma“. Profesionalūs, ilgametę patirtį įgiję užuolaidų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirbantys dizaineriai ne tik pakonsultuos, bet ir padės atrasti ieškomus naktinių užuolaidų ir kt. audinius.

Esant poreikiui, UAB „Iks Forma“ taip pat vykdo ir didmeninius užuolaidų bei kitų audinių internetu užsakymus – parduodami audiniai urmu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *