Vonios užuolaidos: kaip išsirinkti tinkamas? | Iksforma

Vonios užuolaidos: kaip išsirinkti tinkamas?

Vonios užuolaidos – tai vienas pagrindinių vonios kambario interjero aksesuarų. Vonios užuolaidos daugelio vertinamos kaip stilinga, o taip pat ir praktiška detalė. Vonios užuolaidų rinkoje siūlomas platus įvairių stilių, spalvų, medžiagų ir kt. vonios užuolaidų asortimentas, tad jas išsirinkti gali tapti išties nelengva užduotimi. Kad būtų paprasčiau apsispręsti, UAB ,,Iks Forma“ dizaineriai pataria, kaip išsirinkti tinkamas vonios užuolaidas.

Vonios kambario užuolaidos: dizainerių patarimai, padėsiantys išsirinkti

Nusprendus vonios kambaryje kabinti vonios užuolaidas, verta žinoti, kad vonios užuolaidos turėtų būti ne tik estetiškai patrauklios, bet ir funkcionalios bei praktiškos. Interjero dizaineriai pateikia keletą naudingų patarimų, kurie padės išsirinkti geriausias vonios užuolaidas pagal kiekvieno poreikius.

Investuokite į užuolaidų kokybę. Rinkitės iš patvarių, kokybiškų medžiagų pasiūtas vonios kambario užuolaidas – taip būsite garantuoti, kad šios nenusidėvės net ir per ilgesnį laiką. Nesirinkite pigių, nekokybiškų vonios užuolaidų, nes, laikui bėgant, gali tekti nusivilti įsigytu gaminiu.

Apgalvokite užuolaidų ilgį. Ilgos vonios užuolaidos vonios kambariui suteikia prabangos dvelksmo, tačiau verta pasvarstyti, ar toks pasirinkimas bus praktiškas. Pavyzdžiui, jei vonios užuolaidos bus kabinamos netoli vonios, nuo drėgmės po kurio laiko jos gali nusidėvėti ir taip pakeisti savo estetinę išvaizdą. Siekdami išvengti šios problemos, neprašausite pro šalį pasirinkę trumpesnes vonios užuolaidas – jos atrodys žaismingai bei suteiks vonios kambario interjerui gyvumo.

Apžvelkite esamą vonios kambario interjerą. Rinkdamiesi vonios užuolaidas, apžvelkite vonios kambaryje vyraujantį interjero stilių. Tai padės lengviau apsispręsti, kokio ilgio, spalvos, rašto, stiliaus ir kt. vonios užuolaidas pasirinkti. Taip pat rekomenduojama iš anksto apgalvoti, prie ko derinsite vonios užuolaidas: sienų, plytelių, vonios ar kitų interjero detalių spalvos.

Rinkitės lengvai prižiūrimus audinius. Rinkitės vonios užuolaidų audinius, nereikalaujančius sudėtingos priežiūros. Idealiausias pasirinkimas – vonios užuolaidos, kurias galima skalbti skalbimo mašina. Išskalbę užuolaidas, netrukus vėl galėsite džiaugtis jų grožiu.

Rinkitės vandeniui nepralaidžius audinius. Vonios užuolaidoms patariama rinktis specialiai impregnuotus arba vandeniui nepralaidžius audinius, kad vanduo nepersigertų per vonios užuolaidas.

Apsvarstykite užuolaidų kabinimo būdą. Prieš įsigyjant vonios užuolaidas, patariama iš anksto nuspręsti, koks užuolaidų kabinimo būdas bus pasirenkamas: naudojant kabliukus ar suformuojant klostes, perveriant užuolaidų audinį karnizu per kilpas, ar kt. Tai taip pat padės nuspręsti, kokio kiekio audinio reikės vonios užuolaidoms siūti.

Pagalvokite apie priedus vonios užuolaidoms. Kaip ir kartu su kitomis užuolaidomis, su vonios užuolaidomis gali būti pasirenkami ir įvairūs priedai užuolaidoms. Verta iš anksto apgalvoti, kokie priedai vonios užuolaidoms derėtų prie esamo vonios kambario interjero: įvairūs parišimai, magnetai, o gal – kutai. Priedai vonios užuolaidoms suteikia elegancijos ir išskirtinumo, taip pat subtiliai papildo vonios kambario stilių.

Pasirinkite tinkamą karnizą. Renkantis vonios užuolaidas, ne ką mažiau svarbu išsirinkti ir tinkamą karnizą joms pakabinti. Jei renkatės sunkaus audinio vonios užuolaidas, rinkitės patvarų, kokybišką karnizą, kuris užtikrintai atlaikys jų svorį. Pavyzdžiui, plastikiniai karnizai gali sulūžti nuo didelio audinių svorio, o štai metaliniai karnizai – atlaikys net ir sunkias vonios užuolaidas be jokių rūpesčių.

Vonios užuolaidos internetu: audiniai, tinkami vonios kambario užuolaidoms siūti

Vonios užuolaidos internetu, kaip ir kiti užuolaidų audiniai, dažniausiai pasirenkami ne vieneriems metams, todėl naudinga žinoti, iš kokio audinio pasiūtas vonios užuolaidas geriausia įsigyti, kad šios tarnautų ilgesnį laiką. Interjero dizaineriai išskiria keletą audinių rūšių bei medžiagų, tinkamų vonios užuolaidoms siūti.

  • Polietileno vonios užuolaidos – bene pigiausias ir paprasčiausias variantas. Vienas pagrindinių šių vonios užuolaidų pliusų – plati spalvinė gama bei paprastas kabinimas. Tačiau polietileno vonios užuolaidos atrodo labai pigiai bei greitai praranda savo estetinę išvaizdą. Be to, ant šių vonios užuolaidų nuo drėgmės gali greitai atsirasti pelėsis. Verta paminėti, kad polietileno vonios užuolaidų negalima skalbti.
  • Iš vinilo pasiūtos vonios užuolaidos – gana dažnas ir populiarus pasirinkimas. Vinilinės vonios užuolaidos yra kokybiškesnės nei polietileninės, ir tarnauja ilgesnį laiką. Vinilines vonios užuolaidas galima skalbti neaukštoje temperatūroje.
  • Poliesterinis audinys. Poliesterinis audinys vonioms – patvarus, kokybiškas bei tarnaujantis ilgą laiką. UAB ,,Iks Forma“, prekiaujanti poliesteriniu audiniu vonioms, savo klientams siūlo platų, daugiau nei 10 spalvų pasirinkimą. Dar vienas poliesterinio audinio privalumas – jis yra visiškai neperšlampamas. Esant poreikiui, įmonės specialistai išmatuoja bei pasiuva reikiamo dydžio vonios užuolaidas.
  • Poli-nailoninis audinys. Poli-nailoninis audinys vonioms – dar vienas patvarus bei kokybiškas audinys, puikiai tinkamas vonios užuolaidoms siūti. Šiuo, kaip ir poliesteriniu, audiniu prekiauja UAB ,,Iks Forma“. Įmonė savo klientams siūlo rinktis net iš daugiau nei 20 skirtingų spalvų audinių vonios užuolaidoms. Jis taip pat yra visiškai neperšlampamas, todėl galite būti užtikrinti, kad pro jį nepratekės vanduo. Įmonėje dirbantys profesionalūs dizaineriai vonios užuolaidas pritaikys tiek individualiems, tiek viešbučių, SPA ar kitiems interjerams. Tiek poli-nailoninis, tiek poliesterinis vonios audiniai – nereikalaujantys sudėtingos priežiūros. Audinius vonios užuolaidoms galima įsigyti internetinėje UAB ,,Iks Forma“ parduotuvėje iksforma.lt ir užuolaidų salonuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
  • Kiti audiniai. Verta žinoti, kad vonios užuolaidoms siūti tinka ir kiti, pavyzdžiui, prabangiau atrodantys, audiniai, tik, žinoma, ne visi. Vonios užuolaidoms turėtų būti naudojami audiniai, impregnuoti hidrofobinėmis priemonėmis – taip užtikrinama, kad užuolaidose nesikaups vanduo. Impregnuoti audiniai turėtų tarnauti ilgą laiką, tačiau ir jų kaina gali būti gerokai aukštesnė nei, pavyzdžiui, poliesterinio audinio.

Vonios užuolaidos Vilnius: atvykę į saloną, pasinaudokite specialistų konsultacijomis

Planuojant vonios kambario interjerą, neretai iškyla įvairiausių klausimų: kokius vonios užuolaidų audinius geriau pasirinkti, ar vienokie ar kitokie atspalviai dera tarpusavyje ir kt. Nepasiklysti pasirinkimų kelyje gali padėti tik profesionalių dizainerių ar kitų specialistų konsultacijos.

25 metus veiklą plėtojantis UAB ,,Iks Forma“ užuolaidų salonas Vilnius, taip pat didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje ir Kaune, subūręs tarpusavyje glaudžiai bendradarbiaujančią profesionalią, ilgametę patirtį sukaupusių specialistų komandą. UAB ,,Iks Forma“ užuolaidų salonuose dirbantys specialistai ne tik galės atsakyti į Jums rūpimus klausimus, bet taip pat padės sumodeliuoti net ir sudėtingiausius tekstilės gaminius, atsižvelgę į interjero subtilumus bei kiekvieno kliento poreikius.

Ieškantiems išties profesionalias paslaugas teikiančio užuolaidų salono, patariama pasidomėti, su kokiais klientais anksčiau yra dirbę salono specialistai. Patikimas, rinkoje gerai žinomas užuolaidų salonas, dirbęs tiek su privačiais klientais, tiek su viešbučiais, SPA ir kt., neabejotinai užtikrins aukščiausio lygio aptarnavimą. UAB ,,Iks Forma“ projektus vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl sukaupta ilgametė tarptautinė patirtis leidžia klientams teikti plataus spektro bei aukštos kokybės paslaugas. Bene didžiausias Lietuvoje užuolaidų salonas yra prisidėjęs prie ,,Hilton“ Rygoje ir ,,Hilton Garden“ Vilniuje, ,,Moxy by Marriot“ Kaune, ,,Autograph by Marriot“ Bukarešte, ,,Ambertonas“ Palangoje, Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Anykščiuose bei kt. patalpų apipavidalinimo projektų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *